Selasa, 08 Maret 2016

Dokonując wyboru nowoczesne sztachetki z PCV pożądane byłoby dowiedzieć się jakie cechy powinien on spełniać i jak powinien wyglądać.W sprzedaży osiągalne jest wiele typów ogrodzeń wykonanych z rożnych materiałów. Poniżej przedstawiamy nowość na rynku ogrodzeń to znaczy ogrodzenia plastikowe.

Ogrodzenie z plastyku na plot i bramkę ze sztachet oferowane są w czterech systemach ogrodzeń zawierających duży asortyment elementów ogrodzeniowych dzięki którym indywidualnie można zaprojektować balaski z plastiku na plot i furtę ogrodzeniowa. W ofercie znajdują się:Oferta nowoczesne sztachetki PCV.

  • Ogrodzenia Korner

  • Ów system obejmuje deski na ogrodzenia a także poręcze balkonowe. Płoty te dostępne są tylko w kolorze brązowym. Deski ogrodzeniowe dostępne są w siedmiu rożnych fasonach oraz rożnych długościach od 80 do 120cm.


  • Deski

    Ogrodzenia Everwood to deski z pełnego PCV docinane z metra na zamówioną długość. Sztachety te znajdują niezwykle szerokie zastosowanie bo oferowane są w licznych kolorach a także kształtach. Wspaniale nadają się tak na ogrodzenia jak i umeblowanie ogrodowe np. ławki.


  • Płoty Exclusive

  • Płoty z tego systemu oferowane są wyłącznie w białym kolorze, lecz z tego powodu zatrzymują swój uniwersalny wygląd. System oferuje kompletne płoty tj. gotowe przęsła ogrodzeniowe, słupki, bramy, bramki oraz wszelkie inne elementy ogrodzeniowe kluczowe do prawidłowego zainstalowania płotu. Oferowane jest bardzo wiele wzorów i rozmiarów ogrodzeń Exclusive zatem są to płoty dla wszystkich. Ze względu na otrzymany atest PZH ogrodzenia Exclusive są zachwalane na ogrodzenia farmerskie a zwłaszcza na ogrodzenia dla koni.


  • Płoty Ecowood

  • Ów system ogrodzeń zawiera obszerny katalog tralek, sztachet Poznań a także barierek balonowych w czterech odcieniach. Płoty te doskonale nadają się na przeróżnego rodzaju balustrady oraz bezspornie ploty z PCV na plot i bramę sztachetowa. Płoty Ecowood charakteryzują się fakturą naśladującą drewno.Oferta ogrodzeń z syntetyku jest niezmiernie okazała a także urozmaicona dlatego płoty te znajdują swoje wykorzystanie w wielu dziedzinach.

Wybór plotki PVC na plot i bramę sztachetowa jest świetną decyzją.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar